Horní Lideč
oficiální stránky obce

V knihovně nezažijete nudu

08.02.2018

Spoustu rozličných aktivit nabízí Knihovna v Horní Lidči

 

 

Knihovna v Horní Lidči se stala společenským a kulturním centrem. Lidé si nechodí „jen" půjčovat knihy. Od nového roku je místem, kde se schází senioři. Tak jako v předchozím roce, zde budou probíhat přednášky a besedy nejen o knihách, je v plánu také řada oblíbených a hojně navštěvovaných kreativních kurzů. Třetí únorový týden jsou pro občany připraveny velmi zajímavé aktivity.

úterý (13. února) proběhne cestopisná beseda se vsetínským cestovatelem Mgr. Janem Husákem. „Hostem knihovny byl již koncem loňského roku a tématem této besedy byla Sibiř. Přednáška byla zajímavá, s velice kladnými ohlasy, proto jsem tohoto mladého a sympatického cestovatele pozvala znovu. Tentokrát má připravené povídání s promítáním o Sicílii", přiblížila téma besedy vedoucí knihovny paní Věra Povalačová. Přednáška proběhne v Knihovně Horní Lideč od 17,00 hodin.

Hned na to, ve čtvrtek (15. února), si mohou nejen milovníci pohádek, loutek a loutkového divadla, přijít tuto vlastní rekvizitu vyrobit. Loutky se budou vytvářet z vařečky, která se „oblékne". Cena kursu je šedesát korun, materiál je v ceně. Kreativní kurs bude probíhat od 16,00 hodin. Bližší informace na plakátku.

 

 
Cestopisná beseda o Sicílii
Výroba loutek
Knihovna v Horní Lidči nabízí spoustu aktivit
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač