Horní Lideč
oficiální stránky obce

Hradišťan a Jiří Pavlica vystoupí ve Vsetíně

07.02.2018

V úterý 20. března od 19.00 hodin bude po dvou letech patřit velký sál Domu kultury Vsetín oblíbené nadžánrové kapele Hradišťan Jiřího Pavlici.

 

 

 

Hradišťan & Jiří Pavlica je ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, jehož silným inspiračním zdrojem byla zejména v počátcích jeho existence lidová tradice.

Uměleckým vedoucím muziky je Jiří Pavlica, houslista a hudební skladatel, pod jehož vedením od roku 1978 se dramaturgie postupně transformovala a interpretační nároky na členy souboru vzrůstaly. Postupně se začala čím dál více prosazovat autorská tvorba Jiřího Pavlici, která v posledních projektech již zcela převládá.

Přijďte se přesvědčit, že nejen umělecká úroveň, ale také dramaturgie řadí Hradišťan k originálním a nezaměnitelným tělesům české hudební scény. Předprodej vstupenek od 1. února v kině Vatra.

Koncem letošního roku potěšila kapela své příznivce vydáním nového alba „ Pozdraveno budiž světlo". Zájemci na něm naleznou nejenom koledy, ale i písně, které se vážou k příchodu nového roku a všeobecně k zimnímu období. Album obsahuje jedenadvacet písní, z nichž je pět písní zcela nových. Nové album Hradišťanu je možné zakoupit také v IC Horní Lideč.

 

 
Koncert kapely Hradišťan
Jiří Pavlica a Hradišťan
 
 
 
© 2015 NOWONET media, s.r.o.

 

 
 

Kontakty na obecní   úřad

Mons. Jan Machač